KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073455
nr 1307 3455
Anna Munther, "Elin". Signerad, år 1951. Olja på duk, 36x21cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:36:27
16/2 21:02:59
Signe Persson-Melin (f. 1925)